Tajlandia - Magiczna Kraina Uśmiechu

Obecnie z powodu COVID-19 wszystkie wyprawy zostały czasowo wstrzymane. Zapraszamy do kontaktu jak cały ten bałagan się skończy. Tym czasem bądźcie zdrowi i żyjcie zdrowo na sportowo! Pozdrawiamy

Wyjazdy do Tajlandii – najbliższe terminy:

kwiecień 2019 – Tajlandia – Krabi / ODBYŁO SIĘ

październik 2019 – Tajlandia – Koh Chang

kwiecień 2020 – Tajlandia, Buddyjski Nowy Rok

październik 2020 – Tajlandia – Krabi

 

Oferujemy Państwu wyjazd, który łączy odpoczynek z aktywnością fizyczną. Najczęściej organizujemy wyjazdy do centrum Tajlandii – Bangkok, Pattaya, Koh Chang. Na Północ Tajlandii – Chiang Mai i okolice oraz Południe Tajlandii – Phuket i Krabi. Każdy z tych regionów Tajlandii ma inną niezwykłą atmosferę.

Centrum Tajlandii – magiczny Bangkok i znajdujący się w pobliżu targ wodny, Świątyna Szmaragdowego Buddy i Pałac Królewski. Pattaya to centrum życia nocnego, nie cichnąca muzyka, śmiech i zabawa do białego rana. Spędziłem tam dużo czasu i wydaje mi się, że ciągle za mało 🙂 nie da się opisać wszystkiego, trzeba to ujrzeć na własne oczy oraz wyspa Koh Chang niedaleko Pattaya z rajskimi plażami, niesamowitymi wysepkami i pięknymi wodospadami.

 

Północ Tajlandii – Chiang Mai to ponad 700-letnie miasto położone w północnej Tajlandii, Świątynia Wat Phra That Doi Suthep w której przechowywane są relikwie Buddy. Najwyższa góra Tajlandii Doi Inthanon (2595m n.p.m.). Okolice Chiang Mai słyną z pięknych wodospadów i rwących rzek, dla osób lubiących adrenalinę zapraszamy na rafting 🙂

Południe Tajlandii – To raj dla osób które lubią nurkować, ale też rajskie plaże i tysiące małych wysepek. Wycieczki na wyspę James Bond, Phi Phi, Koh Panyee i świątyni małp Suwankhula Temple.

 

Przykładowy wyjazd stricte treningowy:

Treningi będą prowadzone przez czołowych zawodników Muay Thai z Tajlandii oraz przez instruktora z 16 letnim doświadczeniem w sztukach i systemach walki. Codzienne 4 godziny treningów, 2-godzinny trening poranny z Krav Maga, Combat, Defendo oraz 2-godzinny popołudniowy trening Muay Thai pod okiem czołowych zawodników. Łącznie ok. 32 godzin treningów. W ciągu dnia w przerwie między treningami zwiedzanie i odpoczynek na rajskich plażach. Wieczorem odpoczynek i rozmowy przy piwku i muzyce na żywo!

Treningi będą prowadzone w różnych miejscach, warunkach i okolicznościach.

Będziemy trenować odpowiednią postawę walki, umiejętności obrony przed atakami nadchodzącymi z różnych stron, walka w parterze, dźwignie, taktyka i techniki kontroli przeciwnika, przygotowanie psychiczne i umiejętność obrony przed uzbrojonym napastnikiem, walka w wodzie i na łodzi.

Muay Thai jest ringowym sportem walki jednak głęboko zakorzenionym w tradycji i kulturze Tajlandii. Jest to walka rozgrywana w stójce (zawodnik leżący na deskach nie uczestniczy w walce). Formułą walki jest wyłącznie full-contact, gdzie ciosy zadaje się z pełną siłą za pomocą technik bokserskich, uderzeń łokciami i kolanami oraz kopnięć.

Defendo Allience jest to system samoobrony opracowany na podstawie najskuteczniejszych technik wybranych spośród różnych sztuk walki. Twórca Defendo Jyrki Saario, spędził czterdzieści lat trenując je na całym świecie. Dzięki zebranym doświadczeniom Jyrki Saario był w stanie optymalnie dobrać odpowiednie techniki do stworzenia na ich podstawie prostego i wysoce skutecznego systemu.

Krav Maga to izraelski system walki wręcz stworzony na potrzeby pola walki, który został zaadaptowany do potrzeb osób cywilnych. Krav Maga dzięki swej prostocie i bazowaniu na naturalnych odruchach, pozwala szybko opanować podstawowe zasady skutecznej samoobrony. Nasi kursanci są szkoleni, jak mają reagować na typowe dla cywilów zagrożenia w jak najprostszy, najbardziej efektywny i bezpieczny dla nich sposób.

 

W razie dodatkowych pytań – Zapraszamy do kontaktu!

Organizujemy również wyjazdy:

 

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas zorganizujemy wyjazd specjalnie dla Ciebie!