Studio DefendoGym Jabłonna

Skorzystaj z mojej oferty – treningu personalnego. Moja propozycja jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i już trenujących, dla każdego komu zależy na zgrabnej sylwetce, zachowaniu młodości ducha i ciała, sprawności, kondycji i sile.

 

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

 

Przede wszystkim pomogę Ci osiągnąć Twoje cele treningowe tak abyś nie miał kontuzji. Pokażę jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, ułożę specjalnie dla Ciebie plan treningowy i zmotywuję do ciężkiej pracy. W dalszym etapie zadbam o Twoją dietę i suplementację. Zadbam o Twoje zdrowie i samopoczucie tak aby ta inwestycja była Twoją najlepszą decyzją.

1. MotywacjaWiększość z nas pracuje ciężej w obecności innych. Posiadanie trenera u twojego boku może dostarczyć ci otuchy, energii i motywacji, których potrzebujesz, by szybko rozpocząć swoją rutynę treningową. Pomogę Ci w ustaleniu celów, opracowaniu planu ich realizacji i świętowaniu dnia, w którym je osiągniesz.

2. SpójnośćCzy trudno jest trzymać się programu lub nawyku? Pomogę Ci pokonać wszystkie wymówki, których możesz użyć, aby uniknąć zaangażowania w ćwiczenia. O wiele trudniej jest opuścić zajęcia, gdy wiesz, że ktoś na ciebie czeka.

3. PrzejrzystośćJest dużo mylnych informacji w internecie. Zjedz to, nie to. Cardio przed lub po treningu siłowym? Pomogę Ci znaleźć wiarygodne informacje i wskażę kierunek. Dzięki czemu nie będzie potrzeby zgadywania i zastanawiania się, a całą swoją energię wykorzystasz do osiągnięcia swoich celów treningowych.

4. ZaufanieSiłownia może być przytłaczająca. Praca z trenerem pozwala nabrać pewności siebie, jak wykonywać ćwiczenia, korzystać z maszyn i poruszać się po obiekcie. Po kilku sesjach poczujesz się gotowy do samodzielnego zajęcia się siłownią. Co więcej, wzmocnienie ego podczas ćwiczeń może promować silniejszą wiarę w siebie i poczucie własnej skuteczności, co może pomóc ci trzymać się programu ćwiczeń przez dłuższy czas.

5. Bez kontuzji – Dzięki pracy z trenerem unikniesz kontuzji, będziesz miał pewność że ćwiczenia i ruchy które wykonujesz są bezpieczne i skuteczne.  Poświęcenie czasu na naukę odpowiedniej techniki ćwiczeń może poprawić wyniki i zapobiegać uciążliwym urazom.

6. Trening, a chorobyTrening skutecznie zapobiega i leczy wiele powszechnych chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, choroby serca i nadciśnienie. Jednak ćwiczenie z chorobą wymaga dodatkowych środków ostrożności. Pomogę Tobie ułożyć plan treningowy, który zapewni Twoje bezpieczeństwo i zapewni pozytywne wrażenia z ćwiczeń.

7. Trening, a wiekNasze ciała zmieniają się wraz z wiekiem. Być może ćwiczenia, których używałeś, nie działają już z twoim ciałem, a może przestałeś widzieć rezultaty? Pomogę Ci w dostosowaniu programu treningowego, odpowiedniego dla Twojego wieku, co pozwoli zachować funkcjonalność i siłę.

8. ZABAWAWierzcie lub nie, ćwiczenia mogą być przyjemne. Sprawię, że ćwiczenia będą skuteczne i przyjemne. Trening grupowy lub kumpel może być świetnym sposobem na zwiększenie radości, uprawianie sportu i skorzystanie z moich usług po niższej cenie. Po prostu praca z trenerem, może zapewnić ci więcej satysfakcji z twoich treningów.

 

Zapraszam do współpracy wszystkich z Warszawy (Tarchomin, Białołęka, Targówek), Legionowa, Jabłonnej, Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic.

Trening siłowy

Głównym zadaniem tego treningu jest ogólny wzrost siły, przyrost tkanki mięśniowej oraz ukształtowanie sylwetki.

Trening na masę mięśniową

Celem treningu jest zwiększenie masy mięśniowej polegający na ćwiczeniu dwóch lub trzech grup mięśniowych podczas jednej sesji treningowej.

Trening odchudzający

Jedną ze skutecznych i zdrowych metod treningu odchudzającego jest systematyczne stosowanie ćwiczeń aerobowych w połączeniu z ćwiczeniami, które modelują i wzmacniają poszczególne partie ciała.

Trening ogólnorozwojowy

Składa się z ćwiczeń wielostawowych mających na celu wzmocnienie mięśni oraz poprawę ogólnej kondycji organizmu.

Trening CORE

Celem treningu jest taki dobór ćwiczeń i przyrządów aby przy ich użyciu pobudzić napięcie mięśni głębokich brzucha i grzbietu odpowiadających za prawidłową postawę ciała.

Trening na zgrabne nogi i jędrne pośladki

Trening skupiający się na dolnych partiach ciała. Stanowi połączenie wysiłku tlenowego z siłowym.

Trening na proste i silne plecy

Trening polegający na usunięciu przykurczy mięśni, które przyczyniają się do bólu pleców oraz wad postawy, skierowany do osób prowadzących siedzący tryb życia.

Trening w plenerze

Zajęcia odbywające się na świeżym powietrzu, np. w parku lub stadionie lekkoatletycznym mające na celu poprawienie ogólnej sprawności organizmu.

Trening w domu

Trening dla ludzi zapracowanych, nie mających czasu na wizytę w klubie fitness. Program ułożony jest w oparciu o proste ćwiczenia z wykorzystaniem gum, piłek i sprzętów znajdujących się w każdym domu.

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny rozumiany jest jako specyficzny zaplanowany ciąg ćwiczeń od izolowanych do globalnych ćwiczeń obejmujących ruch we wszystkich płaszczyznach.

Trening pod sporty walki

Trening skupiający się na sile, szybkości i wytrzymałości. Ćwiczenia z wykorzystaniem przyrządów tj. kettlebell, piłka lekarska i TRX. Wykonywanie ćwiczeń w treningu jest powiązane z ruchami w walce.