Zajęcia i szkolenia indywidualne z instruktorem strzelania

 

Skorzystaj z mojej oferty – indywidualnego szkolenia strzeleckiego. Moja propozycja jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i już posiadających umiejętności strzeleckie, dla każdego komu zależy na szybkim zdobyciu wiedzy i technik strzeleckich.

 

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

 

Zajęcia indywidualne skierowane są do osób, które nie miały kontaktu z bronią palną lub tych którzy uważają się za laików strzelania oraz dla osób które nie lubią trenować w dużych grupach.

Pierwsza wizyta na strzelnicy wymaga odpowiedniego wprowadzenia w świat broni. Bezpieczeństwo na strzelnicy, podstawy posługiwania się bronią, oraz zasady sztuki celnego strzelania, to aspekty które poznasz w trakcie zajęć na strzelnicy. Na późniejszych etapach nauczysz się szybkiego dobywania broni i celnego strzelania. Bezpiecznego użycia broni w bezpośrednim dystansie z agresorem.

Strzelanie indywidualne z instruktorem

Instruktor powie Ci jak zachować się na strzelnicy, jak bezpiecznie posługiwać się bronią, jak celnie strzelać. Pokaże Ci od podstaw zasady celnego strzelania i wyłapie początkowe błędy.

Szkolenie bojowe z broni krótkiej

Szkolenie z wykorzystaniem pistoletu GLOCK jest podzielone na 3 etapy – podstawowe, średnio-zaawansowane i zaawansowane. Na każdym z etapów uczysz się nowych technik strzeleckich i odmiennych zagrożeń. Utrwalasz nawyki dobywania i chowania broni oraz szybkiego i celnego strzelania.

Szkolenie bojowe z broni długiej

Szkolenie wykorzystaniem karabinu AR lub AK jest podzielone na 3 etapy – podstawowe, średnio-zaawansowane i zaawansowane. Na każdym z etapów uczysz się nowych technik strzeleckich i odmiennych zagrożeń. Utrwalasz nawyki obsługi karabinu oraz szybkiego i celnego strzelania.

Szkolenia sytuacyjne

Symulujemy sytuacje, które mogą zdarzyć się w rzeczywistości tj. napaść z zaskoczenia, kilku napastników jednocześnie, zmiany kierunków strzelania, wykorzystanie dostępnych zasłon i przesłon, kontakt bezpośredni, próba odebrania broni, strzelanie z postaw nietypowych i wymuszonych.

Szantaż bronią i użycie broni w bezpośrednim dystansie

Na szkoleniu nauczysz się obrony przed szantażem pistoletem w bezpośrednim dystansie, jak i bezpiecznego użycia broni w takich sytuacjach.

Szkolenia strzeleckie dla kobiet

Szkolenia strzeleckie dla kobiet dostosowywane są indywidualnie do klientek pod względem tematyki i prezentowanych technik. Instruktorzy biorą pod uwagę indywidualne preferencje, umiejętności oraz możliwości szkolonych Pań i opracowują właściwe szkolenie.

Szkolenia strzeleckie dla dzieci

Dzieci nauczą się odpowiedzialności i bezpieczeństwa w posługiwaniu się bronią i odpowiedniego zachowania na strzelnicy.  Szkolenie może odbywać się z broni pneumatycznej lub ostrej kal. .22

Przygotowanie do egzaminu na patent strzelecki

Kurs przygotowawczy do egzaminu na patent strzelecki PZSS w zakresie: pistolet, karabin, strzelba. Obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne na strzelnicy.

Kompleksowe przygotowanie do pozwolenia na broń sportową

Kompleksowe szkolenie od podstaw obsługi broni do uzyskania pozwolenia oraz dalszą pomoc w zakupie broni.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Trening strzelecki trwa ok 60 minut.

Cennik nie zawiera cen wynajęcia toru i amunicji.
Podane ceny są cenami netto.

 

Treningi prowadzę obecnie w :

  • Strzelnica Cel ul. Kampinoska 3, Paprotnia – 30km od Warszawy
  • Szkolenie na innej strzelnicy po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Naucz się jak bezpiecznie posługiwać się bronią palną!