KAMBODŻA kwiecień 2018 – Zwiedzanie i wypoczynek + treningi Defendo / Krav Maga

 

 14 DNI     KAMBODŻA i TAJLANDIA      WIELKOŚĆ GRUPY: 5-10 OSÓB

TERMINY i CENY

kwiecień 2018 (Tajlandia i Kambodża)

6000zł PLN

+ koszty biletu (1800-2400zł)

WYJAZD POTWIERDZONY – WOLNE MIEJSCA


kwiecień 2018 (tylko Tajlandia – 11 dni)

4500zł PLN

+ koszty biletu (1800-2400zł)

WYJAZD POTWIERDZONY – WOLNE MIEJSCA

Cena obejmuje:

 • transfery z/na lotniska w Tajlandii
 • przejazd do Kambodży i z powrotem
 • noclegi w hotelach min. 3***
 • treningi 2-4 godzin dziennie (Muay Thai, Defendo, Krav Maga)
 • śniadania
 • transport podczas wyprawy (samolot, mini bus, prom)
 • masaż Tajski i Khmer
 • opiekę polskiego trenera / instruktora podczas realizacji programu na miejscu

Cena nie obejmuje:

 • biletów lotniczych do Tajlandii (Warszawa – Bangkok – Warszawa od ok. 1800 – 2400 PLN)
 • pozostałego wyżywienia
 • ubezpieczenia
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 100 USD)
 • wizy do Kambodży (36 USD)
 • wydatków własnych

Dodatkowo zapewniamy:

 • pomoc w zakupie biletu lotniczego lub w wyszukaniu najkorzystniejszych opcji lotów
 • doradztwo w zakresie przygotowań do wyjazdu

Zapraszam Was na wspólną podróż, podczas której odkryjemy niepowtarzalne smaki i widoki. Gwarantuję że zakochacie się w Tajlandii od pierwszego wejrzenia. W Kambodży zwiedzimy Angkor jedną z najważniejszych i najwspanialszych atrakcji archeologicznych świata. Wyprawa po Tajlandii, ukaże nam fascynujące oblicze tego kolorowego i różnorodnego kraju. Podczas naszej podróży odkryjemy jego najciekawsze miejsca: od tętniącej życiem nocnym Pattaya, po rajskie plaże wyspy Koh Chang. Jednak Tajlandia to nie tylko odwiedzane miejsca. Przemierzając ten kraj poznamy codzienne życie Tajów, niesamowitą różnorodność i bogactwo kulturowe tego regionu świata, zrelaksujemy się korzystając ze słynnych tajskich masaży. Wspaniała, dzika natura, rajskie plaże, magiczne świątynie i życzliwi ludzie… Nie bez powodu mówi się, że Tajlandia to kraj uśmiechu! Podróżując po Tajlandii zrozumiecie jak niewiele trzeba do pełni szczęścia!

W trakcie wyprawy jest przewidziane ok. 26 godzin treningów Muay Thai, Defendo i Krav Maga.

Poniżej przykładowy plan podróży dzień po dniu. Plan może się zmienić w zależności od zainteresowań i chęci całej grupy.

Ceny biletów są podane w widełkach 1800 – 2400 PLN ponieważ cena jest uzależniona kiedy zostanie bilet kupiony. Najlepszy moment na zakup biletu jest na 2-3 miesiące przed wylotem.

Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu na szukanie i zakup biletu – zleć to nam! Kupimy bilet za Ciebie, płacisz tylko cenę biletu. Jest to najlepsza opcja ponieważ chcemy aby wszyscy uczestnicy wyprawy poznali się już w trakcie podróży samolotem.

Mogą Państwo jechać z nami tylko wypoczynkowo, bez treningów wtedy cena wyjazdu jest niższa o -10% ceny wyjazdu.

Noclegi są w hotelach 3***. Jest możliwość podwyższenia standardu hotel – proszę o kontakt.

Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. W przypadku pokoju 2-osobowego tylko dla jednej osoby to dopłata +15% ceny wyjazdu.

Rabaty dla grup i par – proszę o kontakt.

Plan wyjazdu jest tylko przykładowy, końcowa wersja całej wyprawy będzie zależeć od Ciebie – napisz do nas, a zmienimy plan tak aby też Państwo byli zadowoleni.

Przed wyjazdem nie są wymagane żadne szczepienia obowiązkowe, zalecane szczepienia to błonica, tężec, odra, zapalenie przyusznic, różyczka, wirusowe zapalenie wątroby typu A i B, dur brzuszny, wścieklizna, japońskie zapalenie mózgu.

Na rezerwacje czekamy do 10 marca. W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić 20% zaliczki.

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń (0) 506-456-506 lub napisz biuro@defendogym.pl

TAJLANDIA

 • Od dnia 01.08.2011 przy wyjazdach turystycznych do 30 dni, obywatele polscy są zwolnienie z konieczności posiadania wiz do Tajlandii.
 • Na granicy turyści mają obowiązek przedstawienia biletu powrotnego.
 • Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.

 

KAMBODŻA

 • Obywateli RP obowiązują wizy pobytowe.
 • Wizy na 30 dni pobytu można uzyskać podczas wjazdu lotniczymi/drogowymi przejściami granicznymi, po wypełnieniu kwestionariusza i załączeniu dwóch zdjęć.
 •  O wizy można się ubiegać w kambodżańskich przedstawicielstwach dyplomatyczno-konsularnych, jak również przez Internet (szczegółowe informacje oraz formularze wizowe można uzyskać pod adresem: www.mfaic.gov.kh). 
 • Przy wjeździe wymagany jest przynajmniej czteromiesięczny okres ważności paszportu.
 • Koszt wizy (ok. 30 USD) nie jest wliczony jest w sumę wydatków lokalnych

Formalności wizowe zostają po naszej stronie.

 

Plan wyprawy - dzień po dniu

}
Dzień 1

Dzień 1 - Wylot do Bangkoku

Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przekazanie szczegółowych informacji dotyczących lotu, odprawa i wylot do Bangkoku.
}

Dzień 2 - Siem Reap

Przylot do Bangkoku i od razu przelot do Kambodży. Transfer do hotelu w Siem Reap. Czas wolny na odpoczynek i regenerację po locie oraz wieczorne zwiedzanie Siem Reap. 

}

Dzień 3 - Siem Reap

Po śniadaniu wyruszymy prywatnym busem zwiedzać kompleks Angkor w tym Angkor Wat i Angkor Thom. W miedzy czasie przygotujcie się na trening między murami świątyni 🙂 Wrócimy do hotelu na chwilę odpoczynku i relaksu. Pójdziemy na masaż Khmer i zwiedzimy miejscowy targ.

}

Dzień 4 - Koh Chang

Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu. Przejazd prywatnym busem do Tajlandii na wyspę Koh Chang (ok. 10h.) Przewidziany jeden trening przed kolacją oraz zwiedzanie White Sand Beach.

}

Dzień 5 - Koh Chang

Z samego rana rozgrzewka i trening na plaży. Po śniadaniu wynajmujemy skutery i wyruszamy na zwiedzanie wioski słoni i największego wodospadu na wyspie. W godzinach popołudniowych trening i czas wolny na regenerację i tajski masaż.

}

Dzień 6 - Koh Chang

Poranna rozgrzewka i trening. Śniadanie i przejazd na drugą stronę wyspy. Zwiedzanie wodospadów i świątyń Chao Por Koh Chang Shrine, Wat Khlong Son i Wat Salak Petch. Trening w plaży. Powrót do hotelu na kolację.

}

Dzień 7 - Koh Chang

Po śniadaniu przejazd do portu Bang Bao. Popłyniemy prywatną łodzią zwiedzać okoliczne wyspy. Przewidziany trening na plaży i w wodzie. Powrót na kolację do hotelu.

}

Dzień 8 - Koh Chang

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie wyspy i ciekawych miejsc. Przewidziany trening poranny i wieczorny.

}

Dzień 9 - Koh Chang

Dzień wolny na relaks i odpoczynek, dla chętnych nurkowanie lub wyprawa na wyspę Ko Mak.

R

Dzień 10 - Pattaya

Wymeldowanie z hotelu na Koh Chang i przejazd do miasta Pattaya (ok. 5h). Zameldowanie i czas wolny. Obiad zjemy na jednym z najwyższych budynków w Pattaya, gdzie zjedziemy z 56 piętra tyrolką, oraz zobaczymy Sanctuary of Truth. Przed kolacją zrobimy trening i wieczór zakończymy spacerem kolorową i gwarną Walking Street.

R

Dzień 11 - Pattaya

Po śniadaniu popłyniemy na wyspę Koh Lan, gdzie zrobimy trening w wodzie. Będzie można też skorzystać z różnego rodzaju sportów wodnych jak np. parasailing. Wrócimy do hotelu dosłownie na chwilę aby odpocząć i pojedziemy zwiedzać świątynię Wat Phra Yai. Po kolacji dla chętnych wieczór zakończymy na Walking Street.

R

Dzień 12 - Pattaya

Cały dzień spędzimy na ulicy walcząc z turystami i miejscowymi. Będzie to walka na pistolety na wodę i dostęp do wody. 🙂

R

Dzień 13 - Pattaya

Wymeldowanie i przejazd do hotelu w Pattaya. Przewidziany trening wieczorny. Czas na zakupy i relaks. Wieczorem wspólna impreza.

R

Dzień 14 - Bangkok i wylot do Polski

W zależności od godziny wylotu, czas na zakupy i relaks. Wymeldowanie z hotelu i przejazd na lotnisko w Bangkoku. Wylot do Polski.

R

Dzień 15 - Przylot do Warszawy

Przylot do Warszawy. Pożegnanie i zakończenie wyprawy.