Skorzystaj z mojej oferty – treningu samoobrony w systemie walki wręcz Krav Maga lub Defendo. Moja propozycja jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących jak i już trenujących sztuki walki, dla każdego komu zależy na zdobyciu umiejętności realnej walki wręcz w krótkim czas. Treningi sztuk walk to lepsza kondycja, sposób na odchudzanie i na poprawę siły, szybkości oraz wytrzymałości.

Defendo by Jyrki Saario
Defendo Personal Protection
Classic Krav Maga
Saario Academy

Co mogę zaproponować w ramach współpracy?

Dla niektórych osób udział w cotygodniowych zajęciach może nie być możliwy, wtedy treningi indywidualne są idealnym rozwiązaniem. Jeśli nie masz czasu aby pójść na zajęcia grupowe i chciałbyś trenować we własnym domu pod okiem instruktora czy też nie masz nic przeciwko treningowi na świeżym powietrzu to jest idealne rozwiązanie dla Ciebie. Podczas treningów indywidualnych trenujemy w tempie, które Ci odpowiada lub Tobie i przyjacielowi. Możemy skupić się na konkretnym zestawie technik. Jest to też również świetny dodatek do regularnych zajęć grupowych jak i przygotowania do egzaminów na wyższe stopnie.

 

Zapraszam na treningi wszystkich z Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic.

 

Treningi Krav Maga

Krav Maga jest nowoczesnym, praktycznym i sprawdzonym systemem samoobrony i walki wręcz, opracowanym ponad 50 lat temu przez Siły Zbrojne Izraela (IDF). Techniki obronne i podstawy systemu zawierają proste i naturalne ruchy, które są bardzo efektywne i łatwe do nauki.

Treningi Defendo

DEFENDO to prostota i skuteczność. Jest łatwym do opanowania systemem, ponieważ skupia się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie, oferując jednocześnie minimalną ilość kompleksowych rozwiązań.

Samobrona dla kobiet

Podczas treningów zdobędziesz podstawową wiedzę o zachowywaniu się w niebezpiecznych sytuacjach. Będziesz ćwiczyć proste kombinacje ruchów, abyś przyswoiła je sobie jako odruchy w sytuacji zagrożenia i nie straciła zimnej krwi. Trening poprawi Twoją kondycję fizyczną jak i psychiczną.

Obrona przed pałką czy nożem

Trening skupiający się na obronie przed napastnikiem uzbrojonym w pałkę, nóż lub maczetę. Wybór technik najskuteczniejszych z obu systemów walki Defendo i Krav Maga.

Obrona przed szantażem bronią palną

Trening skupiający się na obronie przed szantażem bronią palną w bezpośrednim kontakcie. Nauczysz się jak zachować zimną krew w tak niebezpiecznej sytuacji, kiedy zareagować, aby przeżyć.

Treningi dla pracowników ochrony i służb mundurowych

Specjalny program opracowany dla pracowników ochrony i służb mundurowych – Defendo Blue. Zawiera sposoby odpierania najczęściej występujących ataków w trakcie działań interwencyjnych, techniki obezwładniania i kontrolowania agresywnych osób, posługiwania się kajdankami, gazem obezwładniającym, pałką teleskopową oraz techniki strzeleckie w trakcie walki w kontakcie bezpośrednim.